Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Gramofon (květina)

Dostupnost Odešleme do 5 dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kód: XD-G024H
179 Kč
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Gramofon (květina)

Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Gramofon (květina) | model hudebního přístroje
Skládání puzzle napomáhá rozvoji jemné motoriky, která je pro děti důležitá při hře na hudební nástroj
• pro děti od 8 let
• jednoduchá obtížnost sestavení
• obsahuje 140 dílků
• materiál: dřevo
• barva: přírodní dřevo, červená
• rozměr balení: 21 x 34 x 0,3 cm
• rozměry po sestavení cca: 15 x 15 x 22,2 cm
• obsahuje návod k sestavení

Tato série dřevěných hraček 3D puzzlí dětem reálně přibližuje svět hudby. 3D puzzle jsou mezi dětmi velmi oblíbené, za pár korun lze z nich doma vytvořit celý orchestr na hraní nebo krásnou výstavku dřevěných hraček na polici pro úžas všech kamarádů, ať už z přírodního nebo barevného dřeva. Jedná se spíše o jednodušší až středně těžké 3D puzzle.

Dřevěné 3D puzzle – dřevěné skládačky jsou vyrobeny z 3 nebo 5 mm silné kvalitní překližky a jsou dodávány v nesloženém tvaru, baleny ve fólii. Jednotlivé díly z dřevěné překližky jednoduše vytisknete a podle přiloženého návodu skládáte krásné plnohodnotné dřevěné hračky. Dětem se tak rozvíjí jejich myšlení, jemná motorika a představivost. Dřevěné 3D Puzzle nemusíte lepit lepidlem, poté je lze kdykoli rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod na stavbu. Přírodní dřevěné 3D puzzle si mohou děti i samy vybarvit podle své fantazie. Barevné dřevěné 3D puzzle jsou opatřeny kvalitním potiskem. Jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, protože obsahuje malé součásti – hrozí nebezpečí udušení. Balící materiál není hračka.

woodcraft
Oblíbené mezi dětmi i dospělými, ke hrám i vystavení ve vitríně, to jsou 3D skládačky. Jejich sortiment čítá bezpočet kategorií a zahrnuje všechny myslitelné předměty. Ať už dáváte přednost zvířatům, strojům, nebo stavbám, je Vám k dispozici široká nabídka pokrývající několik stupňů obtížnosti. Lze přitom vybírat z přírodních skládaček, které pak můžete vybarvit dle vlastní fantazie, nebo barevných, opatřených kvalitními potisky. Jejich skládání je skvělá zábava na deštivá odpoledne, nebo klidné večery. Oddechněte si tvořivě od každodenního shonu a stresu!