Zpět do obchodu

Registrace

URGO Stop okusování nehtů 9 ml

325 Kč

URGO Stop okusování nehtů 9 ml

Kód: UF 669

URGO Stop okusování nehtů 9 ml | laky na nehty
Průhledný lak hořké chuti
• zabraňuje okusování nehtů a cucání prstů
• zabezpečuje péči a ochranu nehtové kůžičky (kutikula)
• zlepšuje kvalitu nehtů
• obsahuje vitamin E (ricinový olej)
• k aplikaci minimálně 1x denně, nejlépe hned ráno po umytí
• je určen pro dospělé a děti od tří let
Výrobce: URGO Filmogel®

Návod k použití:
Hořký lak se používá jako klasický lak. Aplikuje se 1x denně na čisté a suché nehty. Před použitím otřete kartáček o okraj lahvičky, abyste odstranili přebytečný lak. Kartáček dokáže snadno a rychle pokrýt celý povrch nehtu. Tenká vrstva je dostačující. Krok opakujte, pokud nehet nebyl pokryt při první aplikaci. Lak se po zaschnutí stává zcela neviditelným. Pro dosažení optimálního účinku aplikujte lak minimálně jedenkrát denně, ráno po osprchování. Tím se prodlouží délka trvání účinku. Přípravek je možné užívat po dobu nezbytnou k opětovnému dosažení zdravých a posílených nehtů. Lak lze odstranit běžným odlakovačem.

Bezpečnostní opatření:
Před použitím protřepejte. Po použití pevně uzavřete. K lokální aplikaci na nehet. Nepolykejte. Během aplikace zamezte styku s očima. Přípravek je dráždivý pro oči. Chraňte před ohněm či jiskrami. Při aplikaci a před úplným zaschnutím přípravku ani v blízkosti otevřené lahvičky nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

SLOŽENÍ:
ALKOHOL, VODA, ETYLACETÁT, ETYLCELULÓZA, RICINOVÝ OLEJ, HYDROXYPROPYLCHITOSAN, DENATONIUM BENZOÁT, TOCOPHERYL ACETÁT

Proč klasičtí kytaristé potřebují pečovat o nehty na obou rukou?
Prsty pravé ruky vybrnkávají struny a k tomu potřebují nehty o něco delší a do vhodně a kvalitně zapilovaného tvaru. Nestačí jen přesahující oblouček, na nehtu je důležité vytvořit krátkou rovinku, jíž se sklouzne po struně.
Prsty levé ruky mačkají struny u pražců na hmatníku, na těchto prstech je naopak důležité mít nehty krátké, aby nepřekážely při dohmátnutí.
Leváci většinou hrají stejně jako praváci, avšak mnohdy obráceně - prsty pravé ruky mačkají struny a prsty levé ruky brnkají.

Kategorie: Laky proti okusování nehtů
Dostupnost: Odešleme do 5 dnů
325 Kč