Zpět do obchodu

Registrace

Naturvita Biosil Plus 60 tbl.

85 Kč

Naturvita Biosil Plus 60 tbl.

Kód: NV 1471

Naturvita Biosil Plus 60 tablet | doplněk stravy ve formě tablet
Biosil Plus přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky
• výrobek obsahuje biotin, kyselinu pantothenovou a zinek
• biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a sliznic. Biotin je základní vitamin, který tvoří součást komplexní skupiny vitamínů B.
• kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a pocitu vyčerpání. Kyselina pantothenová (vitamín B5) je ve vodě rozpustný vitamín, který se účastní metabolismu všech živin v těle.
• zinek přispívá k udržení normálního stavu nehtů, vlasů a pokožky, podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normální funkce imunitního systému. Zinek je esenciální minerál, který se v našem těle účastní více než 300 biochemických reakcí.
• nevhodné pro děti do 3 let
• dávkování: 1 tableta denně
Výrobce: Naturvita

SLOŽENÍ:
Oxid křemičitý, citran zinečnatý, pantothenát vápenatý, D - biotin, sladidlo sorbitol, plnidlo mikrokrystalická celulóza, křemičitan vápenatý, protispékavá látka stearan hořečnatý, kyselina citrónová, mátové aroma.

Jedna tableta obsahuje: Biotin (vitamín H) 150 mcg (300 %*), kyselinu pantothenovou 6 mg (100 %*), zinek 10 mg (100 %*), oxid křemičitý 15 mg.
*RHP - referenční hodnota příjmu

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje sorbitol. Užívání Biosilu v těhotenství je možné, stejně tak jako užívání Biosilu při kojení. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Doplňky stravy
Dostupnost: Odešleme do 5 dnů
85 Kč

Biosil Plus - pro výživu vlasů, nehtů a pokožky